TASUTA transport kõigile tellimustele üle 50 €.

Avaleht » Pood » MILLE GT kevad/sügis rattasõidujakk Caleum Blue (sinine)

MILLE GT kevad/sügis rattasõidujakk Caleum Blue (sinine)

140 

ASSOS on loonud just kevad-sügiseste tingimuste jaoks kõrgtehnoloogilisest materjalist tiburuJersey MILLE GT pikkade käistega rattasärgi. See kiirelt kuivav ja hästi hingav rattasärk on valmistatud ASSOS premium soojustuskangaste kombineerimisel, seal hulgas RX esiosal ja sweat-wicking Stripe seljaosal.

Mida tähendab kogu see tehnoloogia sõtjale?

MILLE GT on tehnilise taibuga särk, mis hoiab sõtja soojas jahedatel hommikutel ja pakub piisavat hingavust hoides ära ülekuumenemise, kui päike välja tuleb, lubades nii sõtjal segamatult nautida parimaid kevade ja sügise rattasõite.

 

SMLXLXLG
Tootekood: A-11.24.273.25 Kategooria:

Kirjeldus

Tehnoloogia:
RX: järgiproovitud ASSOS RX kangas, milles on ühendatud efektiivne soojustus kiirelt kuivava, mittehõõruva ja hästi niiskustjuhtivate omadustega. Kangas järgib sõitja liigutusi sujuvalt ja täpselt.
Type.157 Stripe Tex: Hingav, venivas koes kangas, mis kuivab kiiresti, juhib häsi niiskust ja toimib suurepäraselt jaki seljaosal ning käiste  alusmistel tagaosadel. Kangal on päikesekaitse faktor UPF35.
Regular Fit: Keha järgiv lõige, mis on natuke avaram, kui ASSOS võistlusseeria mudelitel. Parim kombinatsioon mõlemast maailmast: suurem mugavus ja väike tuuletakistus.
Triple Ramp concept rear pockets:  Jaki selja alaosas asub kolmeosaline tasku, millel on ka helkurribad, mis muudavad sõitja paremini nähtavaks.
Slim, full-length zip: Pika lukuga mudel
Koostis: 78%PL 12%EA 10%PA

 

Lisainfo

Suurus

S, M, L, XL, XLG

Värv

Sinine Caleum Blue

Hooaeg

Kevad/Sügis

Kliimakood

2/3

Kellele

Mees

Seeria

Treeningseeria MILLE

Sulle võib meeldida ka…

Title

Go to Top